MARRY CUP - Prostějov 15. 2. 2020

pavouk A

pavouk B

Ahoj tenisti a všichni příznivci toho krásného sportu,

jelikož jsem já (Marry) společně s Adamem K. vyhrál poprvé první pohár za 3.místo v sérii MARRY CUP, proto celý tento článek bude jen o mně atd. Ale dobře, zmíním i Ty ostatní, kteří získali trofeje. Takže, v pavouku A i B to byli tamti tenisti, nóó teď si nemohu vzpomenout na jméno, k nim tedy vše. A teď vše o mně a mém prvním poháru:

Tak jo, napíši to normálně tedy (má Janička mě už tady za to vychvalování hubuje).

Za horami a doly, v tenisovém městě Prostějov se dne 15. 2. 2020 uskutečnil druhý turnaj série MARRY CUP 2020, jelikož nám kapacitní důvody nedovolují vzít více jak 20 dvojic, i tento turnaj byl komplet obsazen kvalitními páry. Každý chtěl sesadit z trůnů naše minulé finalisty ( Beneš, Franěk, Dzurec a Rojek) a to se také stalo.

Vyrovnané boje, plné krásných tenisových úderů určilo, že do finále pavouka A se probojovala dvojice Radim Janíček s Vladanem Kopelcem proti dvojce Alan Brusenbauch a Pavel Rojek. Létalo to dost rychle, auty minimální, někdy i akrobatické výkony, pády atd. atd. atd., to vše bylo toto finále. Ale vyhrát mohl jen jeden a to se povedlo ostřílené dvojce pánů Radima Janíčka a Vladana Kopelce - gratulace.

A nejinak to bylo i v pavouku B, kde se do tenisového super boje pustila dvojka Karel Alturban s Zdeňkem Korcem, proti Petrovi Stolarikovi s Martinem Ostrým. Ale jak to opět bývá, vyhrát mohl jeden. Kdo to byl? - koukněte se nahoře ve fotkách

PS: kdyby Janička za mnou nestála, celý článek bude jen o mně, ale nebojte, 14. 3. 2020 jsem zpět na turnaji se svým starým parťákem Cyrilem a tam budeme bojovat už o vítězství na turnaji. A to bude teprve pak článek o nás.