.

Prostějov 18. 8. 2018

Dne 18.8.2018 se uskutečnil 6 turnaj MARRY CUP Prostějov.

Byl to již 34 tropický den tohoto léta a 29 tenistů a 1 tenistka si přijelo změřit své tenisové dovednosti, psychiku a hlavně fyzické zdatnosti na další turnaj série MARRY CUP 2018. Přijelo si zahrát mnoho nových tváří a kvalita zápasů se dostala na vysokou úroveň.

Ředitelství turnaje se shodlo, že tento turnaj byl nejlépe obsazený a kvalita hráčů se nedala ani vyjádřit (všichni jste přijeli fyzicky a psychicky připravený). Již tradičně byl turnaj rozdělen do 4 skupin, systémem každý s každým. Do pavouka A se probojovaly 2 nejlepší páry a zbytek šel do pavouka B.

Do finále A se probojovali po velkých bitvách v semifinále dvojice Rojek - Crha versus Pytela - Janíček. Po krásném zápase na trůn 6 turnaje MARRY CUP usedla dvojice Pytela Jiří - Janíček Radim.

Ve finále B se probojovala dvojice Sehnal - Šilhánek versus Knollová - Pugzík. Trůn nejvyšší a možnost se nazývat vítězi pavouka B si zasloužila dvojice     Sehnal Láďa - Šilhánek Michal.

V průběhu turnaje byla vyhlášena soutěž  v rychlosti servisu, bližší info níže.      Jen musím vyzvednout rychlost jediné hráčky turnaje Verči Knollové, která poslala míček rychlostí 158km/hod a v celkovém pořadí obsadila 11 příčku.              Dokázala porazit i takového bombarďáka na servisu, jako je Martin Krupička   (sorry Marťas, ale musel jsem to napsat).

Všem moc děkuji, že jste přijeli a těším se na Vás na dalším turnaji 29. 9.2018.         Marry

PS: Pomaličku se nám blíží závěrečný turnaj 17. 11. 2018 kde postoupí 16 nejlepších párů + 8 párů na pozvání ředitele turnaje. Na závěrečném večírku tohoto turnaje proběhne bohatá tombola ( již nakoupeno: 2x tenisová raketa Prince, tenisová raketa Andrei Hlaváčkové, soda stream, kávovar, mobilní telefon, set badminton, auto lednice, tablet č.1. tablet č.2, sportovní hodinky, konvice na filtr vody, stolní lampa, x druhů alkoholu a krásná cena pytel ohraných tenisáků). Další ceny jsou na cestě jako lístky na muzikál, 1,5hodina tréninku s Jirkou Novákem atd.